KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11744393
nr 1174 4393
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad, daterad -64, duk, 55x45 cm
Utrop:
600 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:52:18
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund